Rady Wojewódzkie PPS

Przewodniczący RW Mazowieckiej

Mirosław Nizielski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Warszawa Al. Niepodległości 161

 

Zarząd OKW

Przewodniczący Cezary Żurawski  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Koła PPS

Koło PPS Warszawa- Śródmieście

Janusz Ptaszkiewicz, przewodniczący

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Koło PPS Warszawa- Mokotów

Małgorzata Białek, przewodnicząca

 

Koło PPS Warszawa - Żoliborz

Ryszard Dzieniszewski, przewodniczący

 

Akademickie Koło PPS

Ludwik Ponto, przewodniczący

 

Profil OKW na FB  

 

 

 

Przewodniczący RW Łódzkiej

Wacław Hetman  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przewodniczący RW Śląsk

Marcin Klos    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przewodniczący RW Lubelskie

Władysław    Skonecki      Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przewodniczący RW Kujawsko-Pomorskie

Jerzy Kołomyjec       Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Jesteśmy na FB i YouTube                                            ,   Profil OKW na FB